بانک کتاب‌های عمومی و تخصصی زبان 

گردآورنده: دکتر المیرا بزرگ نیا
بنابر تقاضاهای فراوان شما پژوهشگران گرامی در این بخش مهمترین کتاب‌های زبان انگلیسی در دو بخش کتب عمومی زبان و کتاب‌های تخصصی مدیریت و مهندسی صنایع گردآوری شده است.


  کتاب 504 واژه ضروری

یکی از کتابهای معروف زبان انگلیسی بخصوص در ایران کتاب 504 لغت ضروری انگلیسی است که از لغات آن در تمام آزمون ها و ... استفاده می‌شود. این کتاب شامل ۴۲ درس می باشد. در هر درس لیست لغات، تلفظ، جملات، متون و تمرین آورده شده و کلیه صفحات دارای ترجمه فارسی می‌باشد.

لینک دانلود کتاب 504 واژه ضروری


  کتاب 1100 واژه ضروری

کتاب ۱۱۰۰ واژه یکی از مهم ترین کتاب ها در زمینه ی آموزش واژگان کاربردی به زبان انگلیسی می باشد که شامل 1100 واژه پرکاربرد و ضروری می‌باشد. به پژوهش گران توصیه می‌گردد قبل از مطالعه این کتاب،کتاب 504 واژه را مطالعه کنند.

لینک دانلود کتاب 1100 واژه ضروری


GMAT کتاب

GMATکه مخفف Graduate Management Admission Test است امروزه به یکی از مهم‌ترین ابزارهای سنجش بخشی از توانایی‌های متقاضیان شرکت در دوره‌های MBA و دوره‌های نزدیک و مشابه آن نظیر MPA شناخته شده است.

لینک دانلود GMAT


  کتاب TOEFL

شما می توانید از لینک زیر کتاب لغات ضروری تافل را دریافت نمایید. در کتاب حاضر، ضروری آزمون زبان تافل به لغات پرکاربرد و پرداخته شده تا زبان آموزان و داوطلبان این آزمون، به بهترین نحو بتوانند بر این بخش از آزمون مسلط شوند.

لینک دانلود کتاب TOEFL


 GRE  کتاب

GRE  مخفف عبارت  Graduate Records Examination می باشد. همان طور که از نام این آزمون مشخص می باشد، هدف آن سنجش توانایی ها و معلومات فارغ التحصیلان می باشد.

 GRE لینک دانلود کتاب


کتاب IELTS

در کتاب حاضر که برای شما بر روی سایت قرار داده است، پژوهشگران برای آزمون IELTS آماده می شوند.

 لینک دانلود کتاب IELTS

  • تهران
  • 09350579640-09124635768
  • 01152218786
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال پیام

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Captcha
Top