Hide Main content block

تحلیل آماری پایان نامه


یکی از ویژگی های متمایز سایت آریا مدیر این است که محققان و دانشجویان می تواننند با مطالعه مطالب جامع و مختلف این سایت تمامی مراحل انجام یک پایان نامه را انجام دهند. با این حال مرکز علوم مدیریت آریا مدیر با بهره گیری از تجربیات چندین ساله تیم تخصصی خود و انجام پروژه های سازمانی و دانشجویی، آمادگی دارد تا در زمینه های تخصصی زیر در انجام تحلیل آماری، یاری رسان شما پژوهشگران گرامی باشد.

تحلیل داده های آماری (تحلیل همبستگی و رگرسیون و آزمون های ناپارمتریک و ...) با نرم افزار SPSS 

تحلیل عاملی تاییدی و مدل معادلات ساختاری با نرم افزارهای LISREL و AMOS

شناسایی و اولویت بندی شاخص ها به کمک روش های تصمیم گیری چند معیاره مانند AHP و ANP

شناسایی روابط درونی میان شاخص ها با استفاده از روش DEMATEL

اولویت بندی گزینه ها با استفاده از روش های TOPSIS و VIKOR

پیوند های پر بازدید

به منظور انجام پایان نامه های دانشجویی بهتر آن است که در ابتدا موضوعات بر اساس مقالات بیس انجام شود. چرا که در این زمینه همواره اساتید داور در جلسات دفاع ایراداتی را بیان می کنند که پاسخگویی به آن نیازمند داشتن مقاله بیس می باشد. در این زمینه مبنای مدل مفهومی، فرضیات و سوالات تحقیق و همچنین روش شناسی تحقیق از مهم ترین مباحث می باشد که از طریق مقاله بیس قابل دفاع است. معمولا دانشگاه ها نیز بر انتخاب مقاله بیس از منابع معتبر علمی و تائید آن توسط استاد راهنما و مدیر گروه یا تعدادی از اعضای گروه آموزش تاکید دارند. در این راستا مرکز علوم مدیریت آریا مدیر، مقالات بیس علمی را از ژورنال های معتبر در اختیار محققان گرامی قرار داده است.

بانک موضوعات پایان نامه

یکی از ویژگی های متمایز سایت آریا مدیر این است که محققان و دانشجویان می توانند با مطالعه مطالب جامع و مختلف این سایت تمامی مراحل انجام یک پایان نامه را انجام دهند. با این حال مرکز علوم مدیریت آریا مدیر با بهره گیری از تجربیات چندین ساله تیم تخصصی خود و انجام پروژه های سازمانی و دانشجویی، آمادگی دارد تا در زمینه های تخصصی در انجام تحلیل آماری، یاری رسان شما پژوهشگران گرامی باشد.انجام تحلیل های آماری با نرم افزارهای ایموس،لیزرل وspss- تحلیل روایی و پایایی- روایی سازه - روایی محتوا - تحلیلی عاملی تاییدی مرتبه اول و مرتبه دوم تحلیل عاملی اکتشافی - تحلیل مسیر و مدل اندازه گیری آزمون های پارامتریک و ناپارامتریک هر آزمونی که فرای نیاز شما برای تحلیل می باشد.

تحلیل آماری پایان نامه

مرکز علوم مدیریت آریا مدیر با سابقه کاری 8 ساله در زمینه تحلیل داده های آماری دانشگاهی و پروژه های سازمانی آمادگی ارائه راهنمايي-مشاوره و آموزش تلفني در زمينه کار با نرم افزارهاي تحليل آماري، آموزش تحليل آماري و تدريس خصوصي نرم افزارهای تخصصی آمار به صورت حضوري را دارد.چرا که مهمترين ركن توسعه در ابعاد فردي، سازمانى و اجتماعي، آموزش است كه سازندگى و بهبود و تعالى انسان را به همراه دارد. نتيجه ى آموزش، ارتقاء سطح بينش بصيرت، معرفت و شناخت نيروى انسانى در سازمان میباشد.بنا بر درخواست‌های مکرر دانشجویان و محققان، دوره‌های آموزشی آریا مدیر با هدف ارتقای سطح علمی پژوهشگران، توسط اساتید با تجربه دانشگاهی برگزار می‌گردد. ...

تدریس خصوصی تحلیل آماری

  • تهران
  • 09350579640-09124635768
  • 01152218786
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال پیام

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Captcha
Top